Марина Синчук

Позитум-фест був чудовий, мені дуже сподобалося. ви всі молодці: і за ідею, і за те, що втілили її. для мене це був незабутній досвід)))) дякую усім організаторам за таку можливість!!!!!!!!!!!!!

Марина Листопадська

так, дійсно, я згодна з попередницею, що все було дуже класно.я поповнила свої знання для того, щоб втілювати ії в життя.Навіть те, що було трішки холодно в аудиторіях нас не зупинило)), коли ми "розігрілись"на Позитивній психотерапії як антидепресант.)))Успіхів у проведенні нових фестів!))))

Ярослав Мойсієнко

Організаторам фесту - ДЯКУЮ за фест! )))))))

 Inna

Хочу подякувати в першу чергу за чудову організацію фесту! Вікторії подяка за важливий для мого досвіду майстер-клас! Дуже сподобалась її авторська техніка. Чекаю на вихід її нової книги. Ще раз дякую!

Катя Бондарчук

Сподобалось у Алли Ликової. Група підтримки зе бест! Краще Віки мабуть ніхто не провів би. Хоча можливо я помиляюсь. Це моя перша така група підтримки в такому форматі. Для мене це був окремий майстер-клас по роботі зі згортанням проблеми та роботою над її усвідомленням. Було круто :) 

Вікторія

Найбільше мені сподобався Ворк-шоп "Позитивна психотерапія як антидепресант". Я дізналась багато нового, в нас панувала дуже позитивна, приємна атмосфера. Час сплинув так швидко, що ми не хотіли звідти виходити. На мастер-класі "Встреча с не замечательным собой" мене захопила гештальт-терапія: спілкування "на рівні", зустріч з поганим "Я" тільки ще більше змусила полюбити психотерапію. Я дуже вдячна всім за такий досвід. Завдяки групі психологічної підтримки, Вікторія Валеріївна допомогла мені швидко вирішити особисту проблему, яка виникла протягом POSITUM-FESTу. Дуже дякую Вам всім)) Дякую, Вам, Віталію Олександровичу за таку прекрасну подію в моєму житті, яка і допомогла віднайти себе та свій майбутній шлях, по якому я піду)))))

Рома

Позитум-фест був просто супер, багато змінив у моєму світогляді, залишив купу позитивних емоцій, добавив ентузіазму щодо моїх життєвих поривів і взагалі цей крок до позитуму один з каменів котрий я вложу для свого фундаменту при побудові стіни. Дякую організаторам. Дякую за Позитум:)))

 

МИ У ПРЕСІ:

 

В Житомире состоялся фестиваль позитивной психотерапии «Positum-Fest» (Журнал Житомира)

 

В Житомирі відбувся "POSITUM-FEST" (20 хвилин)

 

Сотня житомирян прийшли на фестиваль Позитивної психотерапії (1zt.ua)

 

Додаткова інформація