17 листопада 2012 року, 10.00-18.00, м. Житомир 

 


 

ЖИТОМИР-POSITUM-FESTце нові можливості і шанси:

для особистісного росту – збагатити свій внутрішній світ, отримати фахові психологічні консультації, спробувати себе у ролі клієнта, а можливо - знайти "свого" консультанта.

для професійного розвитку – познайомитися із новими підходами, техніками, напрямками, стилями роботи консультантів та психотерапевтів, визначитися зі "своїм" напрямком.

Що буде на фестивалі?

Презентація позитивної психотерапії як методу і філософії; лінійки майстер-класів і ворк-шопів від випускників двох базових курсів із позитивної психотерапії; окрема лінійка від гостей і друзів фестивалю – психодраматистів, символдраматистів, танцетерапевтів, гештальт-терапевтів, психоаналітиків. По завершенню – можливість участі у групі психологічної підтримки. 

Як взяти участь у фестивалі?

Щоб взяти участь у фесті – зв’яжіться із організаторами фестивалю, зробіть оргвнесок і отримайте свій іменний квиток.

Оргвнесок: повний - 100 грн., студентський – 50 грн. При отриманні квитка за місяць до фестивалю - знижка 50%, за 2 тижні – 20%. Додатково - 10% знижка для групи учасників від 4-х осіб.

Призначення коштів: зібрані на фестивалі кошти будуть витрачені на організаційні витрати (приміщення, друк матеріалів, інформаційна підтримка проекту), решта - на благодійну допомогу онкохворим.

Контакти оргкомітету:

info@positum-psy.zhitomir.ua

(096) 565-95-10 (Віталій Климчук)

Придбати квитки: (098) 861-59-07 (Наталія), (096) 734-07-55 (Аліна)

 

Програму фестивалю можна подивитися нижче на цій сторінці. 

 

Загальна презентація та прес-конференція "Позитивна психотерапія: усі грані кристалу життя" (ведучі - усі учасники фестивалю; про позітум-підхід, його історію у Житомирі, принципи і філософію, методи, сфери застосування, інтеграційні можливості; власний досвід учасників навчання та  практиків-консультантів)

 

  • Секція "Позитивна психотерапія і консультування"

 

Майстер-клас "Майстерня майбутнього" (ведучий - Віталій Климчуквикористання методів позитивної психотерапії та психодрами у роботі із уявленнями клієнтів про майбутнє, пошуку свого життєвого шляху, складнощами із прийняттям рішень)

 

Майстер-клас "5 кроків пліч-о-пліч у цінності та ролі" (ведуча -  Вікторія Горбуновапрезентація авторської техніки  "Ціннісно-рольова реконструкція особистісної проблематики" в руслі 5-крокової моделі психологічної допомоги Н. Пезешкіана)

 

Ворк-шоп "Позитивна психотерапія як антидепресант" (ведучі - Аліна Іщенко та Ірина Музика, буде представлено алгоритм роботи з депресивними розладами на основі використання технік позитивної психотерапії)

 

Ворк-шоп "Базовий потенціал особистості у руслі позитивної психотерапії (ведучі - Олена Пантус та Олена Мачушник. Цей ворк-шоп про те, що будь-яка людина має здатність до вирішення особистісних проблем. Головне - це віднайти шлях до самого себе. Позитивна психотерапія має такі методи, які допоможуть Вам пізнати себе та стати на шлях самовдосконалення). 

 

Ворк-шоп "Женское счастье! Миф или реальность" (ведущая - Наталия Грозь. Женское счастье, да и счастье в целом - понятие субъективное, а чувство уникальное и неповторимое, и у каждого оно свое. Поэтому вряд ли можно сформулировать его определенные критерии, но можно поисследовать предпосылки. На ворк-шопе у участников будет возможность заглянуть в себя и прикоснуться к собственному образу женского счастья).

 

Майстер-клас "Я... Ти... Ми..." (ведуча - Наталія Аврамчук, танцетерапевт, психолог-консультант, лікар-психолог. Цей майстер-клас із танце-рухової терапії у поєднанні із позитум-підходом - про танець життя, стосунок із собою, з партнером, з оточенням. Про можливість дослідити себе і сваої бажання, подивитися на світ іншого новими очима, відчути справжність людських стосунків. Життя - це танець, головне - танцювати свій!)

 

Майстер-клас "Як ставити і досягати цілей з дотриманням життєвого балансу" (ведуча - Юлія Пучич. Цілеспрямована людина може досягти будь-яких вершин. Та користуючись виключно західними методиками цілепокладання і тайм-менеджементу є ризик перетворити своє життя на перегони. Як ставити і досягати цілей з дотриманням життєвого балансу? Як знайти і створити свій унікальний Стиль життя, що даруватиме енергію?)

 

Спеціальний гість фестивалю:

Євгеній Зорін, психотерапевт, організатор "Індіанського табору "Делавари", м. Канів, із ворк-шопом "Музика душі. Музика як психотерапевтичний і духовний фактор". Цей майстер-клас - про щирість, прийняття і розуміння себе і ближнього через музичні одкровення. Основний інструмент - 5-крокова модель Н. Пезешкіана у роботі з Я-образом і музичною метафорою.

 

  • Секція "Психотерапевтична палітра"

 

ПЛЕЙБЕК-ТЕАТР: ворк-шоп "На сцені і за кулісами" (ведучий - Ярослав Мойсієнко, психолог, викладач, актор і ведучий плейбеку, 2 роки в плейбек-театрі, з 2011 навчається психодрамі в проекті PIfE. Учасники познайомляться з філософією і техніками плейбек-театру, зможуть "поваритися" у акторській кухні, навчаться імпровізувати "a la плейбек", візьмуть участь у спонтанному перфомансі)

 

ПСИХОДРАМА: майстер-клас "Психодрама як вона є" (ведучий - Віталій Климчук, класична психодрама, структура роботи психодраматиста, методи розігріву, стадії психодраматичної гри, основні техніки: обмін ролями, дзеркало, крок у майбутнє, фаза шерінгу і її роль у психодрама-терапії)

 

ГЕШТАЛЬТ-ТЕРАПІЯ: мастер-клас "Встреча с не замечательным собой" (ведущий - Максим Парфенюк, этот мастер-класс про злость, раздражение, алчность, зависть, корысть, лень  про все  мерзкое, гнусное, «дьявольское»,  что многие не хотят себе присваивать.  И зря! Этот мастер-класс про ядовитость  хороших мальчиков и девочек,  про великую скорбь и скуку тех, кто остался в сковывающей полярности показушной святости. Это попытка обналичить в себе вышеприведенные чувства и состояния. Кто знает, может поменять отношение к ним :))

 

АНАЛІТИЧНА ТЕРАПІЯ, СИМВОЛДРАМА:  мастер-клас "Как научиться обходить любимые "грабли" (ведущая - Алла Лыкова, мастер-клас о том, что бывает очень хочется, но не делается, и о том, что зарекаешся повторить еще раз, но повторяешь, и не один ))). О том, что мешает добиться желаемых целей, о тех препятствиях и ошибках, которые следуют на этом пути. Как научиться распознавать свои "грабли" и обходить их стороной.)

 

  • Секція "Група психологічної підтримки"

 

Група психологічної підтримки для тих, хто під час участі у майстер-класах натрапив на "свої" теми, доторкнувся до прихованих емоцій і переживань, не зміг чогось виразити чи відреагувати в силу ліміту часу. Ведуча групи підтримки - Вікторія Горбунова.

 

  

 

 

 

 

 

Наші друзі й підтримка:

Додаткова інформація