ДУША ПРОМОВЛЯЄ ЧЕРЕЗ ТІЛО: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЦЮ МОВУ?

"Наше життя - це танець" - говорить танце-терапевт, супервізор і тренер з танце-рухової терапії Олег Романчук. Наше тіло - дзеркало душі, і душа говорить тілом, і подекуди - набагато більше, ніж словами. "Дайте тілу простір, і воно розкаже усі Ваші історії" - твердять танце-терапевти. Зрозуміти цю мову, прочитати ці історії, допомогти людині самій ці історії почути, пробудити джерела спонтанності і творчості - спочатку в русі, потім у житті, - це покликання танце-терапевтів. 

 Відтепер цих фахівців готують у Житомирі (дотепер - це був лише Львів і Київ). Перша сесія відбулася 26-28  жовтня 2012 року. Її тема - структура танце-терапевтичного заняття: розминка, розвиток теми, завершення. Учасники пройшли через усі ці 3 етапи, прожили-протанцювали їх. "Ці три дні були чимось надзвичайним. Вони дали нове розуміння й відчуття свого тіла. Я зрозуміла, як за допомогою рухів і танцю можна проникнути у життєвий світ клієнта, прожити частку його життя..." - каже одна з учасниць.

Загалом у групі навчається і підвищує кваліфікацію 27 фахівців. Серед них студенти й викладачі соціально-психологічного факультету, шкільні психологи міста, досвідчені психотерапевти і тренери з позитивної психотерапії, психодрами, гештальт-терапії. 

По завершенню навчання учасники зможуть вести групи особистісного розвитку методом танце-рухової терапії, тематичні тренінги з використанням цього методу, включати його елементи у свої базові методи, інтегруючи ТРТ і психодраму чи позитивну психотерапію. Зможуть працювати з дітьми, дорослими та літніми людьми у напрямку їх особистого розвитку, гармонізації стосунків тощо.

До навчальної групи ще можна приєднатися - 2 сесія відбудеться 14-16 грудня. Якщо таке бажання є - контактуйте з менеджером групи Віталієм Климчуком.

Додаткова інформація