ДУША ПРОМОВЛЯЄ ЧЕРЕЗ ТІЛО: ЯК ЗРОЗУМІТИ ЦЮ МОВУ?

"Наше життя - це танець" - говорить танце-терапевт, супервізор і тренер з танце-рухової терапії Олег Романчук. Наше тіло - дзеркало душі, і душа говорить тілом, і подекуди - набагато більше, ніж словами. "Дайте тілу простір, і воно розкаже усі Ваші історії" - твердять танце-терапевти. Зрозуміти цю мову, прочитати ці історії, допомогти людині самій ці історії почути, пробудити джерела спонтанності і творчості - спочатку в русі, потім у житті, - це покликання танце-терапевтів. 

 Відтепер цих фахівців готують у Житомирі (дотепер - це був лише Львів і Київ). Перша сесія відбулася 26-28  жовтня 2012 року. Її тема - структура танце-терапевтичного заняття: розминка, розвиток теми, завершення. Учасники пройшли через усі ці 3 етапи, прожили-протанцювали їх. "Ці три дні були чимось надзвичайним. Вони дали нове розуміння й відчуття свого тіла. Я зрозуміла, як за допомогою рухів і танцю можна проникнути у життєвий світ клієнта, прожити частку його життя..." - каже одна з учасниць.

Загалом у групі навчається і підвищує кваліфікацію 27 фахівців. Серед них студенти й викладачі соціально-психологічного факультету, шкільні психологи міста, досвідчені психотерапевти і тренери з позитивної психотерапії, психодрами, гештальт-терапії. 

По завершенню навчання учасники зможуть вести групи особистісного розвитку методом танце-рухової терапії, тематичні тренінги з використанням цього методу, включати його елементи у свої базові методи, інтегруючи ТРТ і психодраму чи позитивну психотерапію. Зможуть працювати з дітьми, дорослими та літніми людьми у напрямку їх особистого розвитку, гармонізації стосунків тощо.

До навчальної групи ще можна приєднатися - 2 сесія відбудеться 14-16 грудня. Якщо таке бажання є - контактуйте з менеджером групи Віталієм Климчуком.

 ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВА ТЕРАПІЯ ЗАЯВИЛА ПРО СЕБЕ В ЖИТОМИРІ

 Нещодавно на соціально-психологічному факультеті Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся презентаційний майстер-клас по танцювально-руховій терапії. Познайомити бажаючих з принципами роботи цього напрямку та показати її на ділі взявся сам віце-президент Української асоціації танцювально-рухової терапії Олег Романчук.

 Якщо у вашій свідомості типовий психолог досі виглядає серйозним та зарозумілим дядечком в літах, задумайтеся над тим, щоб назавжди розпрощатися з цим застарілим стереотипом. Ось вам новий образ – психолог, який … танцює!  Виявляється, що вирішувати наші психологічні проблеми можна не занурюючись у них, а даруючи тілу новий позитивний досвід за допомогою танцю. 

Детальніше...

 

ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВА ТЕРАПІЯ.

БАЗИСНИЙ РІВЕНЬ: ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ТАНЕЦЬ

Про метод:

Танцювально-рухова терапія (ТРТ) – це один з сучасних методів психотерапії, який використовує рух і танець як головні посередники психотерапевтичної праці. ТРТ сприяє глибинному самопізнанню, висловленню та інтеграції почуттів та психо-тілесній інтеграції.

Детальніше...

ТАНЕЦЬ ЯК ПСИХОТЕРАПІЯ: ДУША, ЩО ГОВОРИТЬ ТІЛОМ

 "Танець - це постійне перебування тут і тепер, це кожен рух із серця, кожен рух із любові, із глибини... І чи не таким мало би бути наше життя?... Чи не таким хотілося б, щоби було наше життя?..."

"В глибині кожного з нас живе Музика... Життя кожного з нас може стати Танцем..."

Олег Романчук

 

Моє знайомство із танцювально-руховою терапією (ТРТ) відбулося випадково… хоча, хто знає… я все більше переконуюся, що саме з випадковостей життя й вибудовується. А випадковість була така: не пам’ятаю, хто й де дав нам із Вікторією інформацію про приїзд до Львова фахівця із ТРТ з Америки – Сюзі Тортори. Сказати, що ми були вражені – не сказати нічого.

Детальніше...

Додаткова інформація