ПОЗИТИВНА ПСИХОТЕРАПІЯ

3-РІЧНИЙ МАЙСТЕР-КУРС У ЖИТОМИРІ!!!

1 модуль - 10-13 квітня 2014 року!!!

ПРОФЕСІЙНА ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА ОСВІТА

для тих, хто пройшов базовий курс і має попередню гуманітарну освіту

 

ГЛИБОКИЙ ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНИЙ ДОСВІД

для тих, хто не має психотерапевтичної освіти, але хоче пізнати глибше себе та людей навколо!!!

 

Як організовано навчання?

Навчання відбувається у вигляд 4-денних модулів, які проходять 1 раз на квартал (орієнтовно). Номінальна тривалість навчання 3 роки,  12 модулів, плюс  підготовка до випуску (випускна конференція) та написання сертифікаційної роботи - ще до 3-6 місяців. За проханням групи та за домовленістю з нею - термін та інтенсивність навчання може змінюватись (але не менше 3-х років і не більше 4-х років).

 

Що входить до навчання?

Обсяг - 885 сертифікованих годин (585 навчальних годин, 240 годин самостійної роботи, 60 годин інтервізій). 585 навчальних годин складаються з 300 годин теорії, 100 годин особистого досвіду, 150 годин практики, 35 годин супервізій. Кожен модуль включає теорію, практику під супервізією, особистий досвід, а також самостійну роботу та участь в інтервізіях в міжсесійний період. 

Інтервізійні зустрічі відбуваються у форматі балінтівських груп, по стабільному розкладу і регулярно (1-2 рази на місяць), робота в них орієнтована на аналіз власних випадків з практики та на власний терапевтичний досвід.

 

Який зміст навчання?

Модулі навчального проекту ведуться різними майстер-тренерами, сертифікованими на міжнародному рівні, і мають таку тематику:

Введення в ПП. Робота з базовими емоційними установками. Розуміння людини і її досвіду в різних психотерапевтичних напрямках. Психотерапевтичні стосунки і процес психотерапії. Психосоматика і ПП. Позитивна сімейна психотерапія. Групова позитивна психотерапія. Норма, патологія і типологія клієнта. ПП в кризових ситуаціях. Духовність, психотерапія і релігія. Прикладання ПП в освіті, менеджменті і соціальній роботі. Загальна психотерапія. Кейс-семінар. Випускний колоквіум.

  

Сертифікація:

Випускники Майстер-курсу отримують сертифікати психотерапевта Вісбаденської Академії післядипломної освіти та Українського Інституту Позитивної Психотерапії. Також випускники мають можливість бути зарахованими у професійні реєстри на міжнародному та національному рівні: Світова Асоціація Позитивної Психотерапії (WAPP), Європейська Асоціації Психотерапії (EAP), Українська Спілка Психотерапевтів (УСП),

 

Коли і де це відбуватиметься?

Перший модуль – 10-13 квітня 2014 року, у м. Житомирі.

 

Хто тренери і проектна команда?

Тренер першого модуля: Володимир Карікаш.

Головний регіональний менеджер проекту - Віталій Климчук

Проектний координатор від Ради Інституту - Тетяна Гордієнко

Динамічний тренер групи - Юрій Кравченко

Супервізор проекту - Володимир Карікаш

 

Скільки це коштує?

Орієнтовна вартість одного 4-денного модуля – 110 Є для учасників з Житомирської області, 100 Є для учасників із інших міст.

Додатково оплачується участь у роботі інтервізійної групи в рамках «Житомирського інтервізійного клубу» – 50 грн. /зустріч

 

Як стати учасником групи?

Щоб стати учасником групи, слід:

1. якщо плануєте отримати Вісбаденський сертифікат психотерапевта - бути сертифікованим консультантом у методі позитивної психотерапії; можна стати учасником групи, не будучи сертифікованим консультантом, із метою навчання для особистого досвіду;

2. заявити про своє бажання Віталію Климчуку: (096) 565 95 10, (093) 131 63 24; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

3. заповнити надіслану Вам на е-мейл Анкету Учасника Майстер-Курсу (до 16 березня)

4. зробити авансовий внесок 20 Є.

 

Додаткова інформація