Командні цінності VS цінності командівців

Корпоративні, організаційні, командні цінності – про них говорять психологи, маркетологи, персонал-технологи, керівники підприємств і всі-всі-всі, хто так чи інакше зацікавлений в тому, щоб компанії розвивались та квітли. Вважається, що саме ці цінності, а точніше їх сповідування працівниками, веде до процвітання спільної справи. Поміркуємо, звідки беруться командні цінності, як цінності окремих людей стають командними і чи справді стають?

Життя у світі цінностей. Спочатку батьки в родині, потім вихователі в садочку, вчителі в школі, керівники, духовні лідери, державні діячі та інші намагаються дати нам уявлення про правильне, варте та гідне. Всі вони пропонують своєрідні орієнтири, за якими варто жити і взаємодіяти. Щось приймається цілком без осаду і залишку, щось ставиться під сумнів, щось відкидається й натомість виникає інше, але завжди в життєвому світі людини є цінності, вони – як опорні конструкції, несучі стіни – дають відчуття стабільності навколишнього, сталості світу, реальності реальності.

Детальніше...

НАВІЩО ПОТРІБНІ ТА ЯКИМИ БУВАЮТЬ КОМАНДИ?

Справжні команди

Про справжні команди, які швидко та ефективно вирішують проблеми, не підвладні одинакам, пишуть книги, знімають фільми, переповідають історії успіху, складають легенди, а подекуди й анекдоти. Чого лише варта назва популярної книжки “Віртуозні команди: команди, що змінили світ” Э. Бойнтона і Б. Фішера; лідер радянського кінопоказу “Екіпаж” О. Мітти чи рекордсмен сітьових переглядів – документально зафільмовані події з коментарями Стіва Джобса та його команди про спільну роботу над створенням культового “Макінтошу”; самі за себе говорять й прозивні ймення на кшталт “Золота команда” футбольної збірної Угорщини взірця 1950-х.

Детальніше...

Як досягти успіху в команді?

Здавалось би – знаєш предмет, вмієш працювати, прагнеш успіху, віриш у себе – пряма дорога в фахову команду. Але ні – одні можуть працювати в команді, сприяти її розвитку, додавати снаги собі та іншим; другі – попри здібності, уміння та мотивацію – навпаки виснажуються, не додають ні до виробничої ефективності, ні до психологічного клімату, не відчувають задоволення від праці й заважають іншим. В чому ж справа? Хто може досягти успіху у команді, а кому протипоказана спільна праця? Де шукати командних гравців?

Детальніше...

"Працювати в команді" – як та з ким?

Отже, за яких умов людей можна назвати командою? Що такого має вирізняти їх у діяльності та стосунках, щоб виникав та розвивався цей самий унікальний командний або ж синергетичний ефект? Якщо заповзятися перерахувати усі, будь-коли згадані, ознаки, якими наділяють команди – ризикуємо заплутатися у їхній кількості, а подекуди й суперечливості. Тож полегшимо задачу, вдамося до їх групування та називатимемо лише ті, що притаманні командам і лише командам. Пошукаємо унікальність власне в діяльності, правилах взаємодії, яких ця діяльність вимагає та найсуперечливішому – людях і взаєминах. Отже – командна діяльність, командні норми, командні взаємини…

Детальніше...

Що творити, створюючи команду?

Інтернет та бізнес-глянець рясніють пропозиціями типу "створимо справжню команду". Замовникам обіцяють формування командного духу, усвідомлення спільної мети, підвищення довіри та турботи одне про одного, а також – налагодження виробничих процесів, оптимізацію функцій, ефективний розподіл відповідальності, розвиток здатності долати будь-які перешкоди і, звичайно, те задля чого все зачинається – зростання продуктивності праці. Зрозуміло, що досягти всього й одразу важко, а з позицій критично-реалістичних – майже неможливо. Тож, що ж насправді варто творити, створюючи команду?

Детальніше...

Більше статей...

  1. Де шукати успішність?

Додаткова інформація