Третій випуск консультантів відбувся! Нас уже 44!!!

13-15 грудня 2013 року у Житомирі відбувся третій випуск консультантів у методі позитивної психотерапії – відтак, Житомирщина уже має 44 фахівці із міжнародними сертифікатами Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії  і Вісбаденської академії післядипломної психотерапевтичної освіти. 

Детальніше...

Позитивна психотерапія у Житомирі: нас уже 24!!!

14-16 жовтня 2012 року у Житомирі відбувся другий випуск психологів-консультантів у методі позитивної психотерапії – відтак, Житомирщина уже має 24 фахівці із міжнародними сертифікатами Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії  і Вісбаденської академії післядипломної психотерапевтичної освіти.

Детальніше...

КУРСИ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ у Житомирі

 

Вперше у Житомирі, 23-25 вересня 2013 року, розпочато курси "Основи психологічного консультування у руслі позитум-підходу". Учасниками курсів змогли стати не лише фахові психологи, але й ті, хто просто хоче більше дізнатися про себе, світ, психологію, стосунки, навчитися слухати й ЧУТИ, дивитися й БАЧИТИ, відчувати себе та інших людей душею та серцем...

Детальніше...

ТРАДИЦІЇ+НОВАЦІЇ=СЕНСИ

Про щирість, почуття і відкриття на V Всеукраїнській конференції з позитивної психотерапії

Вже вдруге я тут, на конференції, і вкотре радію з того, що я – в команді, що я в колі однодумців, колег, друзів. Цьогорічна конференція для мене про відкритість світові, про довіру до нього, про щирість у стосунках, про відкриття нових людей, які хоч географічно далеко, але психологічно – тут, поруч, зі мною! Ризикую перетворити текст на потік свідомості, тому думки – в чергу )))

Детальніше...

Відтепер позитивна психотерапія – в Житомирі

   Вперше у Житомирі на соціально-психологічному факультеті відбувся майстер-клас із позитивної психотерапії, – методу, визнаного Європейською асоціацією психотерапії і Світовою Психотерапевтичною Радою, який інтегрує в собі технічні прийоми, методики класичних підходів (гештальт-терапія, психодрама, еріксонівський гіпноз, арт-терапія тощо) і водночас – має своєрідну філософію, надзвичайно актуальну для українського сьогодення. 

http://img.zhzh.info/_ph/1/2/152471271.jpg

Детальніше...

Додаткова інформація